\ Niku Bowling | Spotkania rodzinne
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Koszystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane na Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.
fb

fb
fb
fb

Poszukujesz rozrywki dla rodziny, podczas której zrelaksujecie się? Chcesz połączyć weekendowy wypoczynek z aktywnością fizyczną, świetnie się bawić i nie przepłacać? Zapraszamy zatem do Niku Bowling, gdzie przygotowaliśmy atrakcje dla rodziny, które spodobają się zarówno dorosłym, jak i dzieciom.

Rodzinne spotkania przy kręglach

Godzinna gra w bowling będzie dobrą okazją, abyście zapomnieli o ciężkim tygodniu w pracy i całkowicie poświęcili czas oraz uwagę swoim dzieciom. Nie ważne, czy potraficie grać i czy strącicie wszystkie kręgle. Największą nagrodą w tej rozgrywce będzie Wasz wyśmienity humor i ogromny uśmiech, jaki zagości na twarzach dzieci. Zapraszamy na rodzinne spotkania do Niku Bowling.

Bowling dla dzieci

Z myślą o małych graczach przystosowujemy tor („wypuszczamy” tzw. bumper bowling), aby każdy rzut mógł zakończyć się sukcesem. Dysponujemy również lżejszymi kulami, które zapewnią komfort i wygodę gry nawet w przypadku kilkulatków.

Dodatkowe atrakcje dla rodziny

Po pełnych emocji rozgrywkach przyszła kolej na dalsze atrakcje. 
Nie musicie już spędzać niedzielnego popołudnia w kuchni, przygotowując obiad. 
Zjecie go w Niku Restauracji i dalej będziecie mogli celebrować wspólnie spędzony dzień.
Zachęcamy do składania rezerwacji na tory bowlingowe. 
Atrakcje dla rodziny w Niku Bowling to gwarancja dobrze spędzonego czasu.

 

PARTNERZY: